Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

biplogo

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

czwartek, 22 sierpień 2019

Ilość odsłon

Dzisiaj 0

Wczoraj 4

Tydzień 27

Miesiąc 486

Razem 23454

DZIEŃ OTWARTY STAROSTWA - PRZYJAZNY DZIEŃ.

24 maja po raz kolejny Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim zorganizowało DZIEŃ OTWARTY STAROSTWA połączony z DNIEM GODNOŚCI OSÓB
Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ, współorganizoatorami było Stowarzyszenie FILAR oraz Powiatowy Dzienny Dom Samopomocy - Ośrodek Rehabilitacyjno - Kulturalny w Drawsku Pomorskim. W programie między innymi był pokaz sprzętu specjalistycznego Straży Pożarnej, badania poziomu cukru, pomiar ciśnienia krwi, możliwość zwiedzenia Izby Pamięci w budynku Starostwa. Dużą popularnością wsród dzieci cieszyły się zamki dmuchane, bańki mydlane i olbrzymie maskotki. Przygotowane atrakcje dla odwiedzających pokazały, że instytuacje to nie tylko urzędnicy, pracownicy administracyjni a szkoły to nie tylko nauka, ale też wspólna zabawa. Dzieci zarówno te małe jak i te duże miały szereg atrakcji, przy naszym stoisku mogły bawić się piaskiem kinetycznym, wykonać sobie kolorowy, zmywalny tatuaż. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.  Całemu wydarzeniu towarzyszyły występy taneczne. Szczęśliwi i pełni wrażeń wróciliśmy do pracy psychologiczno - pedagogicznej.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku odbędzie się równie interesujący i pełen wrażeń Dzień Otwarty, który przybiliża funkcjonowanie lokalnych placówek i instytucji.